Lääneranna noored oleks samahästi kui Pärnust Minski läinud Lääneranna Noortekeskuse noorsootöötajad kutsusid aasta lõpul noori üles üheskoos uude aastasse sammuma! Noored sammusid üheskoos noorsootöötajatega nädalase perioodi jooksul 683,83 kilomeetrit, mis on peaaegu sama vahemaa kui Pärnust Minski jalutada.
Lääneranna Noortekeskus on noorte poolt nomineeritud üheks Eesti hoolivamaks keskkonnaks Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus SANA alustas eelmise aasta 6. novembril kampaaniaga #siinhoolime, mille eesmärgiks oli tunnustada ja märgata toredaid kohti ja asutusi, kus noored tunnevad end hästi ja turvaliselt.
Terviseamet korraldab noorte pressikonverentsi koroonaviiruse teemal Haridus- ja Teadusministeerium koos Sotsiaalministeeriumi ja Terviseametiga korraldab 15. jaanuaril noorte pressikonverentsi, kus noored saavad koroonaviirust ja selle leviku piiramist puudutavaid küsimusi küsida otse ministritelt ja Terviseametilt.
Mareena Metsmaa: “Kuidas jääda iseendaks kiiresti muutuvas maailmas?” Inimesed, nagu kõik teised elusolendid, on pidevas arengus ja muutustes, avastame endas iga päev miskit uut, mille arvelt endale teadmisi ja oskusi kogume.
Lõpe noored kaasajastavad huvitegevuse ja distantsõppe võimalusi 2020 aasta oktoobrikuu lõpuni oli võimalik esitada Varaait vol 16 projekte, millede elluviimist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium ja Haridus- ja Noorteamet. Kokku laekus projektikonkursile 266 taotlust, millest toetati 62 projekti. 
Lääneranna Noortekeskuse 2020. aasta oli teguderohke Kohe selja taha jääv 2020, jääb meelde kui eriline aasta, millest võtame kaasa uudsed lahendused, head mälestused ja uued tutvused. Tänavune aasta on meid paljuski üksteisele lähemale toonud.
Lääneranna noored pälvisid Noore Hakkaja stipendiumikonkursil kogukonna eripreemia MTÜ Tunne avaldas 22. detsembril videovahendusel Pärnumaa Noore Hakkaja stipendiumi saaja ning konkurssi raames jagatud eripreemiad. Kogukonna eripreemia pälvisid Lääneranna eeskujulikud noored.
VÄLJAKUTSE: noorsootöötajad kutsuvad noori üles üheskoos uude aastasse sammuma Lääneranna Noortekeskuse noorsootöötajad kutsuvad noori üles üheskoos uude aastasse sammuma! Lae alla Pedometer’i app või mõni muu sammulugeja ja alusta homsest, aasta eelviimasest päevast sammude lugemist.
Algas kandideerimine Lääneranna Noortevolikogu vabaliikmeks Lääneranna Vallavolikogu juures tegutsev 13- liikmeline Lääneranna noorte huve esindav esinduskogu ootab enda ridadesse vabaliikmeid, kellel on võimalus aktiivselt kaasa lüüa noortevolikogu tegemistes.
Noored üllatasid Koonga hooldekodu elanikke Koonga vabatahtlik noorsootöötaja Ursula Kuningas korraldas 5. detsembril Koonga KoKo’s hooldekodu hoolealustele kaartide meisterdamise. Idee pärines Lääneranna Noortekeskuselt.

Load More