Koolivaheaeg E-noortekas Algava vaheaja puhul ootame kõiki osalema Lääneranna Noortekeskuse väljakutsete nädalal.
Virtuaalne noortekeskus; uue ajastu lahendus. Ajal, kus viibime kõik oma kodudes ning ei saa silmast silma üksteisega kohtuda, peame leidma uusi lahendusi, kuidas digivahendite abil siiski ühenduses olla ja üksteisega aega veeta. Nii on leidnud lahenduse Lääneranna Noortekeskuse noorsootöötajad iganädalase e-noorteka kujul, arendades ühtlasi oma ...
Kuu alguses toimus virtuaalne noortepidu „Zoomi säru.” Kuu alguses toimus virtuaalne noortepidu „Zoomi säru." Mängiti veebimänge, muljetati karantiinis veedetud aja üle ning tähistati noorsootöötaja Anneli Pikkmetsa viiendat aastat Lääneranna noortekeskuses.
Täna algab Lääneranna osaluskohvik 2021! Lääneranna noortevolikogu ootab kõiki kaasa rääkima Lääneranna Osaluskohviku arutelude seerias.
Riigis tulenevast olukorrast toimub osaluskohvik sel aastal veidi teisiti. Ühepäevase kohtumise asemel arutleme 12.-16.aprillini igal õhtul kell 17.00 virtuaalselt erinevatel teemadel.
Ootame kõiki liituma sel nädalal e-noorteka tegevustega! Lääneranna Noortekeskuse noorsootöö toimub läbi veebi ning noorsootöötajad ootavad noori ka sel nädalal e-noortekas. 
Lääneranna noorsootöötajad ootavad noori osalema e-noorteka tegemistes Lääneranna Noortekeskuse noorsootöö toimub läbi veebi ning noorsootöötajad ootavad noori ka sel nädalal e-noortekas. 
Intervjuu | Noored Joosep Michels ja Indrek Kivisalu tegid Lääneranna Vallavolikogu erakorralisest istungist otseülekande Lääneranna Vallavolikogu erakorraline istung, mida sai jälgida otseülekandena, toimus 19. märtsil. Ülekannet tegid Lääneranna valla noored Joosep Michels ja Indrek Kivisalu, kes on Lääneranna Noorteportaali toimetuse liikmed ning Nortsi Productions videograafia brändi loojad.
Lääneranna e-noortekas on uuel nädalal mitmed toredad tegevused Lääneranna Noortekeskuse noorsootöö on juba paar nädalat toimunud läbi veebi ning noorsootöötajad ootavad noori ka uuel nädalal e-noortekas.
Noorte toetaja Kristina Kukk: „Väärtusta neid inimesi, kes sinu ümber on” XII noorte laulu- ja tantsupeol oli Kristina Kukk Lihula MKK puhkpilliorkestri saatja. Foto: Olev Mihkelmaa Mareena Metsmaa Lihula Gümnaasiumi X klassi õpilane Noortetoimetus   hel talvisel pühapäeval võtab Tammetõru talu uksel vastu meid perenaine Kristina Kukk. Naine, kelle nime on ...
Täna toimub noortele kokandusring veebikeskkonnas zoom Täna kell 16.00 toimub veebikeskkonna Zoom vahendusel noortele kokandusring. Kokandusringi juhendab Jana Viljak. Kõigil soovijatel on võimalus osaleda ja kokata.

Load More