Lääneranna Osaluskohvikul kõlasid väärt mõtted 12.-16. aprillini toimus Lääneranna Osaluskohvik 2021. Üritus toimus veebis ja oli jaotatud viiele päevale. Sellel aastal oli üritus üles ehitatud arutelude seeriatena - iga päev erinev teema.  Aruteludeks olid noorteinfo, noorsootöö, haridus Lääneranna vallas, huviharidus ja -tegevus ning koolistressiga toimetulek. ...
FOTOGALERII: Algas Lääneranna Noortekeskuse (õpihuvi) suvelaager Pivarootsis Mereäärne õhk, kadakad, südasuvine hõng, päikesepaiste ja imelised noored. Just nii saab kirjeldada eile alanud Lääneranna Noortekeskuse (õpihuvi) suvelaagrit. Viis päeva, millele on planeeritud erinevaid tegevusi ja huvitavaid külalisi, et oleks meeldejääv suvelaager.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Lääneranna valla IV suvemängud ja noortemaleva II vahetuse lõpp Viimase tööpäeva äratuskell oli laupäeva hommikul Lõpe klubis eriti vali, kuid noored sai üles aetud ja lõpuks ka tantsuhoo sisse. Ootas ees tööpäev Lääneranna valla IV suvemängudel. 
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Lõpe malevlaste eelviimane tööpäev Eelviimast tööpäeva alustasid noored reipalt. Enamus malevlasi töötasid reedese päeva Lõpel. Puhtaks saadi päeva peale viimane koolimaja sein ja Lõpe poodi viiv teerada, lisaks sellele tehti mõni lisa heakorratöö.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Kuum tööpäev Lihulas ja malevaristimine Neljapäeval toimetasid meie usinad malevlased taaskord Lihulas. Noori saatis 32 kraadine kuumus ja lauspäike, vahepeal näitas auto termomeeter isegi 37 kraadi. Kuid noored olid sellegipoolest ülimalt tublid ja tegusad ning tööpäev tehti edukalt lõpuni.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Tegus tööpäev ja külaskäik Seikluspartneri juurde Kolmapäeva alustasid noored malevlased Hanila puisniidult, kus tuli riisuda kokku kogu kuivanud hein. Kokkuriisutud heinast kerkis koguni kolm suurt kuhja.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Lõpe malevlased proovisid kätt MMAs Pärast väikest hingetõmbepausi, olid Lõpele kokku tulnud kõik meie usinad malevlased, et alustada uut töönädalat. Uue töönädala esimene tööpäev algas vara ja hommikul ärkamine oli vaevaline.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Malevlaste väljasõit suvisesse Tallinna ja I vahetuse lõpetamine Laupäeval, 10.juulil toimus I ja II malevavahetuse ühine väljasõit Tallinna.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Esimese vahetuse viimane tööpäev ja teise vahetuse seiklused Varblas Lõppenud on Lääneranna Noortemaleva esimese vahetuse tööpäevad. Noored on kogemuse võrra rikkamad, kaks nädalat tööd ja tegemisi jääb nüüdsest seljataha.
MALEVABLOGI JA FOTOGALERII: Malevarühmade tööpäev kauaoodatud vihma saatel Noorem malevarühm alustas neljapäeva vallamaja juures heakorratöid tehes. Ilmataat lubas tänaseks veidi jahutust ja tuli ka väike vihmasabin.

Load More